VAZ 2 mincový automat pre výdaj žetónov

VAZ 2 je automat na vydávanie žetónov. Po vhodení požadovanej čiastky automat vydá zodpovedajúci počet žetónov. Cena jedného vydávaného žetónu v KČ a € je možno prednastaviť prevádzkovateľom. Automat všeobecne prijíma dve meny - v štandardnom prevedení je to KČ a €, avšak na zákazku je možné pri výrobe prednastaviť aj iné dve meny. VAZ 2 je konštrukčne riešený pre osadenie do obvodovej steny. Automat je z čelnej strany chránený nerezovým plechom hr. 2 mm, ktorý nie je otvárateľný. Prístup do automatu a k zásobníku na prijaté mince je možný po odomknutí dvierok v zadnej stene.

Request price offer

Price of this product is by request only so we can assure you will receive the best price possible. To request a price, simply fill out the short form by clicking on

Warranty: 12+12 (for companies) | How does 12+12 warranty work?
24 months (for regular customers)

AZP Brno

VAZ 2 mincový automat pre výdaj žetónov

VAZ 2 je automat na vydávanie žetónov.

Po vhodení požadovanej čiastky automat vydá zodpovedajúci počet žetónov..Cena jedného vydávaného žetónu v KČ a € je možno prednastaviť prevádzkovateľom..Automat všeobecne prijíma dve meny - v štandardnom prevedení je to KČ a €, avšak na zákazku je možné pri výrobe prednastaviť aj iné dve meny..VAZ 2 je konštrukčne riešený pre osadenie do obvodovej steny..Automat je z čelnej strany chránený nerezovým plechom, ktorý nie je otvárateľný. Prístup do automatu a k zásobníku na prijaté mince je možný po odomknutí dvierok v zadnej stene.

 

Automat je vhodný do prevádzok, v ktorých nie je k dispozícii nepretržitá prevádzka recepcie, v ktorej by bolo možné žetóny zakúpiť..Po vhodení mincí je na displeji zobrazená hodnota vhodených mincí a automat začne vydávať žetóny..Pri vydaní každého žetónu je na displeji zmenšený kredit o nastavenú cenu žetónu..Ak je kredit menší než cena žetónu, vydávanie žetónov skončí..Ak je zásobník prázdny, automat neprijíma mince..Z automatu možno vyviesť signalizáciu (napr. do recepcie), ktorá upozorní obsluhu v prípade, že v automate počet žetónov pre vydanie klesne pod 100 ks.

 

Chcete doručiť tovar na Slovensko? Pozrite si  VAZ 2 mincový automat pre výdaj žetónov

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  VAZ 2 mincový automat pre výdaj žetónov

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  VAZ 2 mincový automat pre výdaj žetónov

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Read more

Products

info@pemat.eu
00421 37 77 84 111

0.12