AUM 08 (automatické) závesné nerezové umývadlo

nerezové závesné umývadlo

AUM 08 je automatické nerezové umývadlo, určené pre upevnenie na stenu. Umývadlo je vybavené nerezovým čelom a výtokovým ramienkom s bezdotykovým ovládaním.

Request price offer

Price of this product is by request only so we can assure you will receive the best price possible. To request a price, simply fill out the short form by clicking on

Product code: 1821AUM08.TV
Warranty: 12+12 (for companies) | How does 12+12 warranty work?
24 months (for regular customers)

AZP Brno

AUM 08 (automatické) závesné nerezové umývadlo

nerezové závesné umývadlo

AUM 08 je automatické nerezové umývadlo, určené pre upevnenie na stenu.

Umývadlo je vybavené nerezovým čelom a výtokovým ramienkom s bezdotykovým ovládaním..Optoelektronický snímač reaguje na prítomnosť rúk v umývadle – po vložení rúk do umývadla sa automaticky pustí voda otvorením elektromagnetického ventilu, ktorý zostáva zopnutý ešte nastavenú dobu po ich vybratí (doba dobehu)..Umývadlo je vybavené proti pretlačovaniu teplej vody.

Umývadlo dodávame tiež ako samostatný plášť bez batérie..Pri objednávke je nutné upresniť, aká má byť rozteč nástennej batérie..Súčasťou dodávky je odpad a drobný montážny materiál.

Nerezové umývadlo AUM 08 svojou konštrukciou a prevedením spĺňa požiadavky noriem EÚ..Je určené do potravinárskych prevádzok, ale i všade tam, kde je požadované zvýšenie hygienickej úrovne pri maximálnej úspore vody.

Chcete doručiť tovar na Slovensko? Pozrite si  AUM 08 (automatické) závesné nerezové umývadlo

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  AUM 08 (automatické) závesné nerezové umývadlo

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  AUM 08 (automatické) závesné nerezové umývadlo

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Read more

Products

info@pemat.eu
00421 37 77 84 111

0.1