500 COMPACT BULL

profesionálny stroj na umývanie podlahy do 1600 m2

OMM 500 COMPACT BULL je spoľahlivý kefový podlahový umývací stroj s batériovým bezúdržbovým pohonom s dlhou životnosťou. Kombinácia robustnej konštrukcie a perfektnej manévrovateľnosti robia stroj neprekonatelným v sfére jednokotúčových podlahových automatov.

Request price offer

Price of this product is by request only so we can assure you will receive the best price possible. To request a price, simply fill out the short form by clicking on

Product code: 1294001500CB
Warranty: 12+12 (for companies) | How does 12+12 warranty work?
24 months (for regular customers)

OMM Lavapavimenti

500 COMPACT BULL

profesionálny stroj na umývanie podlahy do…

1

OMM 500 COMPACT BULL je spoľahlivý kefový podlahový umývací stroj s batériovým bezúdržbovým pohonom s dlhou životnosťou.

Kombinácia robustnej konštrukcie a perfektnej manévrovateľnosti robia stroj neprekonatelným v sfére jednokotúčových podlahových automatov.

Kefa zabezpečuje prítlak až do 30kg !

Kapacita umývania je do 1600 m2 za jednu hodinu !

Tento podlahový automat, je vybavený tzv. spúšťacím ventilom ktorý chráni motor pred zaplavením z nádoby so špinavou vodou.

Umývaciu kefu je možné vymeniť za unášač umývacích a leštiacich padov..Pohyb vpred je zaistený rotáciou mierne naklopenej umývacej kefy.

Dostatočne veľká nádrž a autonómia batérie až do 3 hod robia z tohto stroja produktívneho pomocníka.

Parametre

Chcete doručiť tovar na Slovensko? Pozrite si  500 COMPACT BULL

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  500 COMPACT BULL

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  500 COMPACT BULL

OMM Lavapavimenti

Nearly 40 years of experience has enabled OMM Lavapavimenti to create a range of floor cleaning machines capable of meeting all market requirements from small customers to the largest businesses. The OMM brand is primarily focused on the quality and simplicity of its machines to operate reliably for a longer time even in most demanding conditions.


Read more

Products

info@carbax.com
00421 37 77 84 111

0.15